تماس با پترو اکسیر طوس

تماس با پترو اکسیر طوس از طریق تماس تلفنی، ایمیل و ارتباط با سایت امکان پذیر می باشد. یکی از بهترین راههای تماس با ما فرم تماس موجود در سایت می باشد. شما میتوانید برای دریافت مشاوره و طرح سوالات قبل از خرید با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما در بخش فروش و … پاسخگوی شما عزیزان هستند.

تلفن تماس:

02533344395

مدیر فروش

ajdadi@petrotous.com

فکس:

02533344397

شرکت پترو اکسیر طوس در سال 1391 با حضور جمعی از متخصصان و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر ایران با اهداف زیر تشکیل گردید:

  • استقلال و خودکفایی در زمینه تولید صنایع پایین دستی صنعت نفت و محصولات مرتبط.
  • جاوگیری از ختم فروشی فراورده های نفتی و پترو شیمیایی و ایجاد ارزش افزوده و اشتغال به منظور نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی مورد نظر.
  • تولید محصولاتی مبتنی بر مواد اولیه داخلی به منظور کاهش واردات و افزایش صادرات محصولات نفتی.

این مجموعه که با داشتن دو برج استیل، کربن استیل و واحدهای بلندینگ فعال، گستره متنوعی از محصولات را ارائه میکند. تاکنون حضوری موفق در بازارهای داخلی و خارجی داشته است. از جمله فعالیت های برون مرزی میتوان به صادرات بالغ بر … تن از محصولات خود به کشورهای همجوار از جمله عراق، پاکستان، افغانستان اشاره کرد.

پترو اکسیر طوس:

کارشناسان ما در تمام بخش‌ها آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز هستند.

شماره تماس: 02533344395

شماره فکس: 02533344397

پست الکترونیک: info [at] petrotous.com

پست الکترونیک واحد فروش: ajdadi [at] petrotous.com

آدرس: قم – شهرک صنعتی شکوهیه – فاز 2 – میدان همت – بلوار همت – میدان شهید بابایی – خیابان علم الهدی 4 – واحد 3 – سمت چپ

با تشکر از حسن انتخاب و آرزوی رضایت شما کاربر گرامی از محصولات ارائه شده توسط شرکت پترو اکسیر طوس. خواهشمند است با انتقادات، پیشنهادات و نظریات سازنده خود ما را در جهت بهبود روز افزون کیفیت محصولات خود یاری فرمایید.

فرم تماس


مکان پترو اکسیر طوس

مکان پترو اکسیر طوس روی نقشه