درباره ما

درباره پترو اکسیر طوس

در این بخش قصد داریم اطلاعاتی درباره پترو اکسیر طوس، سابقه شرکت و زمینه فعالیت های شرکت در اختیار شما قرار دهیم. همچنین میتوانید در ویدئویی که در این صفحه قرار داده شده است، اطلاعات کامل تری درباره ما به دست آورید.

از اینکه ما را انتخاب کرده اید سپاسگذاریم.

شرکت پترو اکسیر طوس در سال 1391 با حضور جمعی از متخصصان و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر ایران با اهداف زیر تشکیل گردید:

  • استقلال و خودکفایی در زمینه تولید صنایع پایین دستی صنعت نفت و محصولات مرتبط.
  • جاوگیری از خام فروشی فراورده های نفتی و پترو شیمیایی و ایجاد ارزش افزوده و اشتغال به منظور نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی مورد نظر.
  • تولید محصولاتی مبتنی بر مواد اولیه داخلی به منظور کاهش واردات و افزایش صادرات محصولات نفتی.

این مجموعه که با داشتن دو برج استیل، کربن استیل و واحدهای بلندینگ فعال، گستره متنوعی از محصولات را ارائه میکند. تاکنون حضوری موفق در بازارهای داخلی و خارجی داشته است. از جمله فعالیت های برون مرزی میتوان به صادرات بالغ بر … تن از محصولات خود به کشورهای همجوار از جمله عراق، پاکستان، افغانستان اشاره کرد.

درباره پترو اکسیر طوس

در راستای پیشرفت و گسترش فعالیت های خود، این شرکت تجهیز آزمایشگاه ها، تضمین کیفیت محصول ارائه شده، تکریم مشتری و تعامل سازنده با همکاران را در دستور کار خویش قرار داده است.

برای اطلاعات بیشتر درباره پترو اکسیر طوس با ما همراه باشید.


درباره ما

  • خدمات عالی – خرید مواد اولیه از پالایشگاه ها و پتروشیمی ها، ساخت،تولید، پلمپ، ترخیص کالا و ترانزیت زمینی و دریایی در کوتاه ترین زمان ممکن.
  • بالاترین استانداردها – قابلیت رقابت با استاندارهای جهانی در تولید انواع هیدروکربن های سبک و سنگین، انواع استرها، انواع تینرها و متیلال.
  • تیم قدرتمند – مشاوره در ساخت، نصب، راه اندازی، فرمولاسیون و اخذ پروانه بهره برداری با استفاده از توانمندی های فنی و مهندسی.
  • راه حل های خلاقانه – جایگزین نمودن مواد تولیدی متناسب با درخواست مشتری با استانداردهای بین المللی.